Ruské čarodějnice posílají Putinovi magickou sílu, aby mohl ničit své nepřátele

Velikost textu: AAA

8. 2. 2019

Desítky ruských čarodějnic se sešly na speciální seanci v Moskvě, při níž hromadně předříkávaly magické formule, které mají Vladimiru Putinovi pomoci získat nadpřirozenou moc, s níž dokáže zničit všechny své nepřátele odpůrce. Černá magie je podle expertů ovšem dvojsečná zbraň a je velmi nebezpečná, za jakýkoli zisk s její pomocí totiž člověk tvrdě zaplatí.

Skupina mágů se sešla v úterý v Moskvě, aby tam během kruhového rituálu poslala Putinovi extrémní moc a sílu. Seanci vedla hlavní čarodějka Aljona Polynová a předčítala zaříkávadlo, které ostatní sborově opakovali.

„Povstaň ve své velikosti, sílo Ruska, řiď cestu Vladimira Putina správně a přesně napříč celým jeho světem. Nadechni se, Matka Země objímá Rusko ze všech stran. Ach, prvotní sílo, uvrhni do propasti všechny, kdo vysílají nenávist proti Rusku. Nechť Rusko povstane a vystoupí z žalu a chudoby a nechť následující dny otevřou brány štěstí pro Rusko. Ať žije!“ recitovala Polynová během setkání mágů.

Rusko je sice oficiálně převážně křesťanskou zemí, ale pohanské zvyky a rituály přetrvávají dodnes. Rusové jsou velmi pověrčiví a věří na uřknutí a uhranutí.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související