Lenny Kravitz: Chci prodat úplně vše, co vlastním

Velikost textu: AAA

8. 2. 2019

Zpěvák Lenny Kravitz si většinu své kariéry potrpěl na přepych a luxus. Obklopoval se drahými věcmi nejvyšší kvality včetně oblečení a bot. Jenže čtyřiapadesátiletý hudebník prý došel k poznání, že na hmotných věcech skutečně nezáleží. Teď by tak nejraději prodal úplně vše, co za ta léta nahromadil. A že toho nasyslil dost.

„Včera jsem tak přemýšlel, člověče, chtěl bych prodat všechno, co vlastním. Spousty věcí, které mám, bych se dokázal zbavit, protože už pro mě nejsou podstatné, a ty, které jsou, nejsou podstatnější než snaha někomu pomoct. Dost vážně o tom uvažuju,“ svěřil Lenny magazínu People.

Kravitz polovinu roku tráví na Bahamách, kde se spojil se zubařem Jonathanem Levinem a financuje tam zubní kliniku, která poskytuje lidem péči zdarma.

„To je nejkrásnější pocit na světě. Moje máma vždy říkala, že charita začíná u každého doma,“ míní Kravitz, jenž je prý také vděčný za úžasné vztahy v rodině.

S bývalou manželkou Lisou Bonet mají dceru Zoe. Po rozvodu se Lisa podruhé provdala, žije s hercem Jasonem Momoou, s nímž má další dvě děti.

„Po rozchodu s Lisou jsme se naučili novému druhu vztahu. Pak jsem potkal Jasona, když spolu začali žít, a miluju ho, on miluje mou dceru a já miluju jejich děti a jsme všichni velká rodina. Je to úžasné,“ libuje si Kravitz.

Lenny už dlouho s nikým nerandil. Ale po dlouhé době má pocit, že je na další vztah připraven.

„Jsem teď ve fázi, kdy mám za sebou velmi mnoho vztahů, a nebyl jsem v nich pořád dobrý. Musel jsem se toho hodně naučit, ale mám pocit, že teď jsem ve fázi, kdy jsem opravdu připraven na vztah. Věci přicházejí ve chvíli, kdy jsme na ně připraveni, tomu věřím,“ dodal rodák z New Yorku.
 

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související