Ariana Grande: Předávání Grammy je jen politická hra

Velikost textu: AAA

11. 2. 2019

Zpěvačka Ariana Grande měla živě zazpívat na letošním předávání cen Grammy. Pětadvacetiletá hvězda se ale během nacvičování ceremoniálu pohádala s produkcí, která se snažila příliš zasahovat do jejího vystoupení. Ariana je obvinila z potlačování kreativity, upjatosti, politikaření a her. Účasti na večeru se proto raději vzdala.

Producent Ken Ehrlich pak ihned poté, co se s Arianou pohádal, veřejně prohlásil, že se zpěvačka nestihne do galavečera připravit. Že prostě není schopná své číslo natrénovat.

„Hm, tak to je! Příliš pozdě pro ni, aby se stihla připravit… Držela jsem jazyk za zuby, ale když o mně lžete, jsem schopná připravit se na vystoupení během jediné noci a vy to víte, Kene. Bylo to kvůli tomu, že jste potlačoval moji kreativitu a sebevyjádření, proto jsem se rozhodla neúčastnit se toho… Nabízela jsem vám tři různé písně. Měla to být spolupráce. A důležitá je také podpora. Jde o umění a upřímnost, ne politiku, ne nadbíhání někomu nebo hraní her. Všichni jen hrajete hru… A je mi líto, ale tou pro mě hudba není,“ napsala Ariana ve své reakci na Ehrlicha.

Ariana je letos nominována na Nejlepší popový vokální výkon a na Nejlepší popové vokální album.

Na Grammy nepřijde ani další nominovaná hvězda Taylor Swiftová. Ne proto, že by držela s Arianou basu, americká pop country hvězda točí film v Londýně a produkce ji neuvolnila.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související