Matthew Perry: Vyhodili mě z léčení

Velikost textu: AAA

13. 2. 2019

Herec Matthew Perry je tzv. adiktivní osobností, má tedy tendenci snadno podléhat závislostem na různých podpůrných a omamných látkách. V minulosti bojoval s drogami, závislostí na lécích na předpis a nikdy se zcela nevyléčil z alkoholismu. Abstinovat a držet otěže života v rukou by hvězdě seriálu Přátelé měla pomáhat pravidelná psychoterapie. Jenže představitel Chandlera z ní byl teď vyhozen.

Proč sice nepřiznal, ale ihned poté, co s ním terapeuti rozvázali spolupráci, se šokovaný Matthew přiznal fanouškům na Twitteru.

„Dnes jsem byl vyhozen z terapie,“ napsal krátce devětačtyřicetiletý Perry.

Nezdravý životní styl ho loni málem připravil o život. Prasklo mu totiž střevo a od smrti ho dělily hodiny. Rychlá operace, vyčištění břišní dutiny a následné tři měsíce na nemocničním lůžku ho opět postavily na nohy.

Před čtyřmi roky po propuštění z léčebny Phoenix House v Los Angeles si postěžoval: „Nemůžete mít problém s drogami třicet roků, a pak očekávat, že se to vyřeší za osmadvacet dní. Byl jsem hnán nadějí, kterou jsem tam viděl, v tom celá ta léčba vězí. Ale abstinovat je velmi těžká věc.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související