Zac Efron si přetrhl kolenní vazy

Velikost textu: AAA

12. 2. 2019

Herec Zac Efron to přehnal se sportem a musel na operaci kolene. Hollywoodský svalovec, který pravidelně intenzivně cvičí, si přetrhl kolenní vazy. Jednatřicetiletý představitel sériového vraha Teda Bundyho byl operován v pátek 8. února poté, co si během extrémního tréninku přivodil zranění.

„Přetrhl jsem si zkřížené kolenní vazy při extrémním tréninku, ale všechno je v pořádku. Rozhodl jsem se pro operaci, abych byl silnější než dřív. Děkuji doktoru Kvitnemu a jeho týmu v chirurgickém centru Kerlan-Jobe. Budu vás informovat o zlepšení, jak se uzdravím a zotavím! Děkuji všem za lásku a pozitivitu,“ napsal Zac na Instagramu.

Herce a ostatní tvůrce filmu Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile tento týden kritizovali za sexualizaci Teda Bundyho. Ten dlouho unikal spravedlnosti, také díky tomu, že byl psychologem profesionálem. Jeho psychopatická manipulace – a pro psychopaty také tolik typický šarm a neodolatelné kouzlo osobnosti – mu umožnily svádět a vraždit desítky krásných dívek a žen. Brutalita jeho případu otřásla Spojenými státy konce sedmdesátých let. A dodnes je jméno Ted Bundy synonymem zvlášť zákeřného, úchylného a bezcitného vraha.

Z prvních záběrů z filmu je jasné, že tvůrci využili Zakovo osobní kouzlo a jeho přirozenou fyzickou krásu na maximum. Bundy tak vypadá jako neodolatelný sex idol, což mnohým vadí ve spojení s tím, že to byl psychopatický sériový vrah.

„Nejzajímavější a nejpřitažlivější pro mě jako herce bylo, že Ted měl to něco, jakousi masku, šarm, jak dokázal s lidmi dokonale pracovat. Spousta lidí ve vězení ho milovala. Policisté si většinou mysleli, že je to fajn chlap. Až do poslední chvíle, než se přiznal ke všemu, co si svět myslel, že provedl,“ prohlásil Zac před časem při hovoru o roli.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související