Brad Pitt v sobotu přišel na oslavu narozenin Jennifer Aniston

Velikost textu: AAA

12. 2. 2019

Poprvé od rozvodu s Angelinou Jolie přišel Brad Pitt oficiálně na akci své bývalé manželky Jennifer Aniston. V době vztahu a krátkého manželství s Angelinou nesměl svou první manželku jakkoli kontaktovat. Jennifer to ale Bradovi odpustila a o víkendu ho pozvala na oslavu svých padesátin. A on dorazil.

Před čtrnácti roky touto dobou Jennifer přitom plakala a hroutila se, protože ji Brad opustil a utekl k Angelině, s níž se dal dohromady na natáčení filmu Mr. And Mrs. Smith. Vztah s Angelinou Pittovi nevyšel, ale zase mu otevřel cestu k obnovení přátelství s Aniston. A ta mu dokázala zradu i mnohaleté obcházení odpustit.

Jennifer slavila v sobotu 9. února v hotelu Sunset Tower v Los Angeles. Brad tam přijel ve voze Escalade a s čepicí na hlavě se snažil rychle vklouznout dovnitř, aby lovci senzačních snímků neměli moc času nakrmit své objektivy.

Na party přijela také Bradova bývalá partnerka Gwyneth Paltrow, Jennifeřin bývalý partner John Mayer nebo zpěvačka Katy Perry a herec Orlando Bloom.

Na oslavě ale chyběl Jennifeřin druhý bývalý manžel Justin Theroux, s nímž se po dvou letech od svatby rozešla v únoru minulého roku.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související