Richard Gere má v devětašedesáti druhého syna

Velikost textu: AAA

13. 2. 2019

Herec Richard Gere se stal o víkendu dvojnásobným otcem. Chlapečka mu v sobotu 9. února porodila manželka Alejandra Silva. Šestatřicetiletou krásku si hvězda filmu Pretty Woman vzala loni během utajované svatby. O sňatku stejně jako o porodu jako první informoval španělský magazín Hola!.

Richard má z manželství s Carey Lowell osmnáctiletého syna Homera. Alejandra má z manželství s Govindem Fridlandem pětiletého Alberta.

Alejandra je stejně jako Richard aktivní praktikantkou buddhismu, díky slavnému herci se
osobně přátelí s dalajlámou Tändzinem Gjamcchoem. Ten se prý také jako první v září minulého roku dozvěděl, že dvojice přivede na svět chlapečka.

„Jsem nejšťastnější muž ve vesmíru. Jak bych nemohl být? Jsem ženatý s nádhernou ženou, která je chytrá, citlivá, oddaná pomáhat lidem, s níž je zábava, je trpělivá, která umí odpouštět, která skvěle vaří a která tvoří nejlepší saláty na světě! Alejandra medituje, je vegetariánkou a skvělou matkou, má dotek anděla… a je to Španělka, tedy ze země králů a královen, Cervantese a Buñuela… Nemohli byste dostat nikoho lepšího,“ prohlásil Richard na jaře minulého roku po svatbě se Silvou.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související