Rachel Weisz předvedla na BAFTA scénu. Nechtěla čekat na Williama a Kate

Velikost textu: AAA

13. 2. 2019

Herečka Rachel Weisz je sice Britkou, ale rozhodně nikoli nadšenou monarchistkou. Osmačtyřicetiletá hvězda žijící trvale v New Yorku tak před předáváním cen BAFTA v Londýně ztropila scénu. Odmítla totiž čekat před Royal Albert Hall, než do ní vstoupí princ William s manželkou Kate. Když jí ve vstupu zabránila ochranka, rozzlobila se.

„Jsem také významná! To je večer pro herce. Proč musím čekat v té zimě a vlhku venku? Musím se potkat s mnoha lidmi. Nehodlám se s vámi o tom bavit,“ zlobila se Rachel podle deníku The Sun.

Manželka Daniela Craiga si toho večera odnesla cenu BAFTA za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli za film The Favourite.

„Všichni byli v tu chvíli v šoku, jak silně se opravdu zlobila a mluvila nahlas. Když se zeptala, proč musí čekat, řekli jí, že kvůli Williamovi a Kate. Ona ale pokračovala dál v běsnění. Jenže když na červený koberec vstoupí královská rodina, uzavřou ho, už tam prostě nesmí nikdo,“ cituje The Sun svědka, který stál nedaleko herečky před Royal Albert Hall.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související