George Clooney se zbláznil, přirovnává Meghan Markle k princezně Dianě

Velikost textu: AAA

14. 2. 2019

Herec George Clooney si myslí, že média útočí neprávem na Meghan Markle a pronásledují ji stejně jako v minulosti princeznu Dianu. Přirovnání ale odsoudila řada komentátorů. Mezi nimi slavný britský moderátor Piers Morgan, podle něhož se hollywoodský herec pomátl. Srovnávání Meghan s Dianou mu přijde více než přitažené za vlasy.

„Pronásledují Meghan Markleovou všude. Je to žena v sedmém měsíci těhotenství a je pronásledována a očerňována a naháněna stejným způsobem, jako byla Diana, historie se zase opakuje. A víme, jak to skončilo. Nemůžu ani vyjádřit, jak frustrující je sledovat to,“ prohlásil Clooney.

Jenže Meghan nikde bulvár nepronásleduje. Nejezdí za ní auta paparazziů a nelezou jí do soukromí. Záběry, které jsou publikovány, pocházejí z jejích veřejných vystoupení a oficiálních akcí. A k tomu, že bulváru prodává senzační články její vlastní rodina, přispívá svým chováním.

„Mýlí se, když obviňuje média za negativní titulky, které produkuje především Meghanina vlastní rodina. Rodina jediná ji očerňuje, protože ona je vydědila, a oni se právem cítí být zraněni,“ reaguje Morgan na Clooneyho komentář v článku deníku The Mail.

A není jediný, komu přijde přirovnání přitažené za vlasy. Diana byla člověkem lidským a vstřícným, který vynikal skromným vystupováním a vlídným chováním k podřízeným, zatímco Meghan stihla během prvního roku v královské rodině vyvolat řadu dramat, kvůli nimž z jejích služeb odešly tělesná strážkyně, osobní asistentka i mluvčí. Hollywoodská diva si zarputile vynucuje zacházení, na které nikdo pracující u královské rodiny, není zvědavý, natož zvyklý. Ani Harryho bratr William a jeho manželka Kate.

„Problémem tady rozhodně nejsou média, která ve své většině naopak Meghan prezentují ve velmi pozitivním světle,“ hájí Morgan novináře. A vyčítá Clooneymu srovnávání s Dianou, která do rodiny přišla jako naivní devatenáctiletá dívka, zatímco sedmatřicetiletá Meghan dobře věděla, co ji čeká, a navíc byla díky herecké kariéře zvyklá na styk s médii a jejich neustálou přítomnost.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související