Justin Bieber se léčí s depresemi

Velikost textu: AAA

14. 2. 2019

Zpěvák Justin Bieber přiznal, že trpí depresemi, kvůli nimž musí chodit na pravidelné terapie. Rozhodl se svěřit fanouškům proto, aby nespekulovali o tom, že má psychické potíže kvůli manželství s Hailey Bieberovou. S tou prý jeho stav vůbec nesouvisí, kanadská hvězda jen musí vyřešit, kudy se chce v životě profesně i lidsky nadále ubírat.

„Jeho emoce jsou teď drsné, ale ví, že terapie, ačkoli je bolestivá, je to, co teď potřebuje, jak se posouvá dál v životě. Vnímá to velmi pozitivně, když odhaluje některé zaryté problémy, všichni to vnímají pozitivně, protože mu to pomůže zjistit, kudy se vydá dál v životě. Jednou bude otcem a ví, že na to přijde spíš dřív než později. Musí se dát dohromady,“ uvedl Bieberův kamarád v rozhovoru pro magazín People.

Justin začal kariéru v showbyznysu jako čtrnáctiletý hoch, bylo to ale příliš brzy na nezralou psychiku.

„Začal jsem opravdu pociťovat, že je toho na mě moc. Lidé mě milují, jsem hovno, tak jsem o sobě opravdu uvažoval. Začal jsem být velmi arogantní a drzý. Uvnitř jsem nosil černé brýle… Najednou jsem sám sebe viděl dělat věci, za které jsem se styděl, byl jsem extrémně promiskuitní a tak, a myslím, že jsem užíval Xanax, protože jsem se za vše styděl,“ přiznal nedávno sám Justin při hovoru o počátku své kariéry a chování, které ho často přivedlo až k soudu.

„Nedokázal jsem vůbec věřit lidem. Pořád jsem bojoval s pocitem, že mě lidé využívají nebo tu nejsou kvůli mně, že mě autoři vyhledávají, aby ze mě něco měli, ale pak to použijí proti mně. Jedním z mých velkých problémů je věřit sám sobě. Osobně i ve vztazích jsem udělal několik špatných rozhodnutí. Tyto chyby dost ovlivnily mé sebevědomí při rozhodování. Nedokázal jsem dokonce věřit ani Hailey. Ale pracoval jsem na tom. A to je skvělé, ne?“ dodal Bieber.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související