Kate Middleton si nerozumí s Meghan, ale s Harryho bývalou byly skvělé kamarádky

Velikost textu: AAA

18. 2. 2019

Poslední půlrok britská média, zvláště pak ta bulvární, žijí svárem mezi vévodkyní z Cambridge a vévodkyní ze Sussexu. Zatímco s manželkou prince Harryho si manželka prince Williama nerozumí, s Harryho bývalou Chelsy Davy byly velmi dobré kamarádky.

Tvrdí to životopiskyně britské královské rodiny Katie Nicholl.

Kate a Chelsy se poznaly v době, kdy byly ještě zcela mimo královskou rodinu. Randily s nejslavnějšími princi světa a ani Kate si tehdy nepředstavovala, že jednou bude vévodkyní a budoucí britskou královnou. Nicméně mezi krásnými partnerkami Williama a Harryho se vyvinulo silné přátelství stojící na porozumění. Jenže u Harryho současné manželky Kate naráží pouze na neporozumění.

Harry randil s Chelsy sedm roků. Byl to zatím jeho nejdelší vztah. V roce 2008 se Davy potkala s britskou královnou Alžbětou II. na svatbě Petera Phillipse, královnina nejstaršího vnuka, syna princezna Anny. Kate už se s královnou znala, protože byla s Williamem zasnoubená, takže Chelsy na setkání připravovala a psychicky ji podporovala.

William se bratrancovy svatby nemohl účastnit, takže Kate a Chelsy vytvořily na Peterově svatbě spojenectví.

„Chelsy a Kate se držely jedna druhé jako spojené lepidlem. Královna byla nadšená ze setkání s nimi oběma, William v té době s Kate randil už osmým orkem. Ale poprvé se objevila na tak důležité společenské události, obě byly odhodlané udělat co nejlepší dojem, zvláště před královnou… Ačkoli si Chelsy vždy víc rozuměla s Kateinou mladší sestrou Pippou, obě se snažily, aby byly dobré kamarádky… Kate byla rozumná, starostlivá a konzervativní, když šlo o oblékání a chování. Chelsy byla mnohem svobodnější duše, která si s ničím nedělala hlavu,“ tvrdí Nicholl.

Jenže Chelsy odmítala přijmout obrovskou zodpovědnost, která by ji jako Harryho manželku čekala. Proto se s princem nakonec rozešla. A Harry se prý z rozchodu dlouho vzpamatovával.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související