Britská královská rodina zuří kvůli podpoře Meghan ze strany amerických celebrit

Velikost textu: AAA

19. 2. 2019

Když se Meghan Markle provdala za britského prince Harryho, musela nejen opustit kariéru herečky, ale byla upozorněna na to, že její styky s Hollywoodem a lidmi z něj musejí být omezeny na minimum. Jenže bývalí kolegové vévodkyně ze Sussexu ji teď začali mediálně obhajovat, aniž ona na cokoli dopředu upozornila mediální odborníky britské královské rodiny. Královna Alžběta II. zuří a vzteklý je také její vnuk princ William, který jednou usedne na trůn jako král. Rozhodl se proto definitivně rozdělit dvůr v Kensingtonském paláci na dva, aby se od Meghan a jejího chování distancoval.

„Teď už mají oba bratři své rodiny, už na sebe nespoléhají tak, jako tomu bylo dříve. Stali se z nich dva odlišní lidé s naprosto odlišnou budoucností,“ uvedl zdroj z Kensingtonského paláce v rozhovoru pro The Sun.

Harry se s Meghan během března odstěhuje do domu Frogmore Cottage na pozemcích Windsorského zámku.

„William a Harry spolupracují na tom, aby Sussexové měli vlastní oficiální kancelář, která bude zastupovat jen je dva, až se odstěhují do Frogmore. Ale na tom se začalo pracovat už na jaře minulého roku hned po svatbě,“ tvrdí zdroj.

Královna s manželem mají svůj dvůr a kancelář v Buckinghamském paláci. Princ Charles jako následník trůnu má s manželkou Camillou svůj dvůr a kancelář v Clarence House. William a Harry měli svůj dvůr a kancelář v Kensingtonském paláci, kde žila jejich matka Diana. Nicméně William chce Kensington už jen pro sebe a Harry bude mít vlastní kancelář.

„Až se William stane princem z Walesu po svém otci, převezme spoustu zodpovědností a také vévodství z Cornwallu. Harry a Meghan nic takového nečeká, chtějí se vydat vlastní cestou. Když máte ale jen jednu soukromou kancelář, která by měla řešit obě odlišné cesty, je to dost náročné,“ dodal zdroj.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související