Zpěvačka Emma Bunton se bude vdávat!

Velikost textu: AAA

5. 3. 2019

Zpěvačka Emma Bunton prý zažívá nejkrásnější období života. Plní se jí velký sen, skupina Spice Girls se v květnu vrátí na hudební scénu a bude koncertovat. Baby Spice tak její vlastní děti uvidí na pódiu zpívat ve formaci, která byla senzací devadesátých let minulého století. A navíc právě letos Emma slaví dvacet let ve vztahu s Jadem Jonesem, jemuž slíbila, že se letos stane jeho manželkou.

Jade a Emma spolu začali randit v roce 1998, o rok později už spolu žili a vydrželo jim to dvacet roků. Za tu dobu zplodili dva potomky. Třiačtyřicetiletá Buntonová v roce 2011 přijala nabídku k sňatku, ale svatbu doteď odkládala. Nicméně tento týden zamířila na úřad v severolondýnském Enfieldu, aby tam zažádala o sňatek. Žádost má platnost dvanáct měsíců.

Vztah mezi Emmou a Jadem ale nebyl růžový. Na konci roku 1999 se rozešli a Emma chvíli randila s fotbalistou Riem Ferdinandem. V listopadu 2000 se vrátila k Jadeovi, aby se za dva roky zase rozešli. Od roku 2004 ale spolu zůstávají bez přestávky a první dítě se jim narodilo v roce 2007. Chlapec Beau bude mít letos dvanáct. V roce 2011 přivedla Emma na svět chlapce Tata.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související