Gwyneth Paltrow řádila na narozeninách exmanžela Chrise Martina

Velikost textu: AAA

6. 3. 2019

Herečka Gwyneth Paltrow chce Američany učit novému způsobu rodinného života a chování po rozchodu. Když se rozešla s manželem Chrisem Martinem, nazvala to vědomým rozpárováváním. Po rozvodu se přitom k sobě chovají jako bratr a sestra. Vše v zájmu společných dětí. A i když oba mají nové vztahy, ona je dokonce opět vdaná, tráví spolu spoustu času. Krom Vánoc třeba také dovolené. O víkendu Paltrow předvedla další lekci moderního vztahu s exmanželem. Řádila na jeho oslavě dvaačtyřicátých narozenin a chlubila se tím na Instagramu.

Frontman skupiny Coldplay si na večírek sezval celou řádku celebrit, nechyběli Melanie Griffith, Julia Roberts či Sean Penn.

Chris žije s Melanieinou dcerou herečkou Dakotou Johnson. Ta byla na oslavě samozřejmě také a družila se s Gwyneth i jejím manželem Bradem Falchukem.

„Byla to velmi uvolněná party s přáteli a sousedy, kteří se trousili celé odpoledne. Někteří lidé pak kvůli dešti odešli a nikomu to zjevně nevadilo… Chris byl ve skvělé náladě. Poletoval pořád kolem a byl plný energie,“ svěřil zdroj z večírku magazínu E! News.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související