Louis Tomlinson: Zayn Malik mě zradil, když mi zemřela máma

Velikost textu: AAA

12. 3. 2019

Zpěvák Louis Tomlinson tvrdí, že se nepřestal se Zaynem Malikem bavit kvůli tomu, že odešel ze skupiny One Direction. Bylo to prý mnohem později, až když Louisovi zemřela máma Johannah na rakovinu. Tehdy už One Direction nefungovala jako skupina, ale všichni její bývalí členové se semkli a Tomlinsona podpořili v nejtěžší chvíli života. Jenže Zayn se otočil zády a neprojevil žádný zájem o jeho psychický stav.

Louis velmi těžce nesl fakt, že se Zayn odmítl účastnit jeho vystoupení v soutěži X Factor v prosinci 2016. Bylo to jen pár dní po smrti Johannah Deakinové a Tomlinson pozval Malika stejně jako Harryho Stylese, Nialla Horana a Liama Payna.

„Volal jsem si s ním párkrát poté, co mi zemřela máma, a, víte, všichni kluci souhlasili a přišli na mé vystoupení, ale on se neukázal, a to mě opravdu naštvalo,“ svěřil Louis v rozhovoru s Danem Woottonem z deníku The Sun.

Sám Malik loni přiznal, že se vztahy s bývalými členy skupiny One Direction pokazily.

„Lidé to berou různě, zvlášť, když máte pět různých osobností. Ty vztahy se zpřetrhaly. Je to tak, jak to je. Lidé jdou dál, lidé se odcizí, lidé dospějí,“ tvrdil Malik.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související