Justin Bieber požádal fanoušky, aby se za něj modlili kvůli depresím

Velikost textu: AAA

12. 3. 2019

Zpěvák Justin Bieber fanouškům přiznal, že se v životě nachází v dost nepříjemném stavu. Bojuje s těžkou depresí a už několik měsíců se nedokáže vynořit nad hladinu duševní temnoty. Proto požádal své příznivce, aby se za něj modlili a pomohli mu tak nalézt zase pevnou půdu pod nohama.

„Chtěl jsem vás jen držet trochu v obraze, lidi, doufejme, že to, čím si procházím zrovna já, bude mít odezvu u vás. Dost teď zápasím. Cítím se naprosto odpojený a šíleně… Vždycky se z toho otřepu, takže se nebojím, jen jsem chtěl navázat kontakt a poprosit vás, abyste se za mě modlili. Bůh je věrný a vaše modlitby opravdu fungují, díky… je to nejlidštější sezóna, kterou jsem kdy prožíval, v níž čelím svým problémům přímo,“ napsal Justin ve vzkazu fanouškům na Instagramu.

Pětadvacetiletý Bieber se loni v září oženil s modelkou Hailey Baldwin. A přestože se spekulovalo o tom, že svatbu pro rodinu a přátele vystrojí na své pětadvacáté narozeniny, které oslavil na počátku března, nakonec z plánů sešlo právě kvůli Justinově psychickému stavu.

„Začal jsem opravdu pociťovat, že je toho na mě moc. Lidé mě milují, jsem hovno, tak jsem o sobě opravdu uvažoval. Začal jsem být velmi arogantní a drzý. Uvnitř jsem nosil černé brýle… Najednou jsem sám sebe viděl dělat věci, za které jsem se styděl, byl jsem extrémně promiskuitní a tak, a myslím, že jsem užíval Xanax, protože jsem se za vše styděl. Nedokázal jsem vůbec věřit lidem. Pořád jsem bojoval s pocitem, že mě lidé využívají nebo tu nejsou kvůli mně, že mě autoři vyhledávají, aby ze mě něco měli, ale pak to použijí proti mně. Jedním z mých velkých problémů je věřit sám sobě. Osobně i ve vztazích jsem udělal několik špatných rozhodnutí. Tyto chyby dost ovlivnily mé sebevědomí při rozhodování. Nedokázal jsem dokonce věřit ani Hailey. Ale pracoval jsem na tom. A to je skvělé, ne?“ prohlásil Justin před měsícem v rozhovoru pro magazín People, když vzpomínal na počátek své kariéry.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související