Smolařka Jennifer Lopez! Snoubenec ji celou dobu podvádí

Velikost textu: AAA

13. 3. 2019

Jennifer Lopez byla třikrát vdaná a pětkrát zasnoubená. Pátou nabídku k sňatku přijala minulý víkend od baseballisty Alexe Rodrigueze, s nímž žije dva roky. Jenže neuplynuly ani celé dva dny od romantických zásnub a třiačtyřicetiletého sportovce obvinil kolega José Canseco z nevěry. Prý slavnou zpěvačku dlouhodobě podvádí s jeho bývalou manželkou Jessikou Sekely.

Canseco se rozhodl informovat o nevěře veřejně prostřednictvím Twitteru hned v pondělí ráno. Bylo to prý krátce poté, co se dozvěděl, že Rodriguez požádal Jennifer o ruku.

„Sleduju J. Lo, jak píše Alexi Rodriguezovi, asi ví velmi málo o tom, že ji podvádí s mou bývalou manželkou Jessikou. Chudák holka, nemá vůbec ponětí, co je zač. Alexi Rodriguezi, přestaň být sráčem a přestaň podvádět Jennifer Lopezovou,“ napsal Canseco na Twitteru.

Canseco se se Sekelyovou rozvedl v roce 1999 po třech letech manželství. Zůstali ale přáteli. A podle jeho slov měl Rodriguez s Jessikou poměr už v roce 2008. Jejich milostné pletky pokračují s přestávkami nadále, i když teď oficiálně randí s Lopezovou.

Canseco se prý snaží Lopezovou ochránit před čtvrtým nezdarem v manželství. Zpěvačka byla vdaná třikrát a nejdéle za Marka Anthonyho, s nímž má dvojčata Emme a Maxe.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související