Colin Farrell: Synové mě po jedenácti měsících vyhodili z domu

Velikost textu: AAA

13. 3. 2019

Herec Colin Farrell si vzal na rok volno, aby se mohl věnovat synům Jamesovi a Henrymu. Starší z chlapců má patnáct a mladší devět. Ani jeden však z tátovy snahy být po jejich boku co nejvíc nadšený dlouho nebyl. Po jedenácti měsících mu oba balili kufr a žadonili, aby zmizel a dlouho se neukazoval.

„Loni jsem pracoval jen měsíc. Byl jsem výdělečně nezaměstnaný jedenáct měsíců! Byl jsem jen doma s chlapci… měli mě pořád na očích tak moc, že se jim začalo z pohledu na mě dělat zle. Opravdu! Jeden mi pak sbalil tašku, když jsem konečně měl odjíždět, a ten druhý čekal u dveří s mým pasem a prosil mě, abych se stal cizincem,“ svěřil Colin v rozhovoru s Ellen DeGeneres.

Colinův starší syn James trpí geneticky podmíněným Anglemanovým syndromem. Trpící je celoživotně závislý na asistenci jiné osoby.

„Patnáct let je věk, který mě dohání k šílenství. James ale řídit neumí. Nevím, jestli bude kdy řídit, má Angelmanův syndrom. Nejsem tím, kdo má omezená očekávání od jeho života, ale svět by byl mnohem nebezpečnějším místem, kdyby řídil. Ale člověk nikdy neví, možné je vše,“ svěřil Farrell v interview.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související