Jennifer Lopez naletěla lovci celebrit, který si libuje v nevěře, skupinovém sexu a prostitutkách

Velikost textu: AAA

14. 3. 2019

Zpěvačka Jennifer Lopez totálně propadla baseballistovi Alexi Rodriguezovi, s nímž v minulosti randily Cameron Diaz či Kate Hudson. Také se nechaly omámit kouzlem tohoto sportovce, než přišly na to, že je to chorobný lovec slavných žen neschopný monogamie. Alexův bývalý kolega José Canseco ho na počátku tohoto týdne obvinil, že byl Jennifer nevěrný s jeho bývalou manželkou Jessikou Sekely. Jenže Rodriguez má na kontě mnohem víc skandálů. A je zřejmé, že by nikomu neměl slibovat manželskou věrnost.

Podle přátel je Rodriguez erotoman libující si v sexu s prostitutkami a striptérkami, miluje sex ve třech a za týden vystřídá hned několik žen. Největší slabost má ale pro slavné ženy, takže jeho postelí prošly také Demi Moore či Madonna, ačkoli prý v tu chvíli jiným ženám sliboval vztah.

Alex ale vždy nevěru popíral a tvrdil, že mu jeho kolegové závidí úspěch u žen.

„Jennifer věděla o těch nevěrách, ale on jí tvrdil, že se změnil. Její přátelé ji varovali, že šelma nikdy nezmění své chování, ale ona je velmi romantická. A on se k ní chová neskutečně mile. Ale J-Lo není idiot, věděla, když si začala s Alexem, že měl pověst nevěrného muže,“ uvedla kamarádka Lopezové v rozhovoru pro The Sun.

Rodriguez se v roce 2002 oženil s psycholožkou Cynthií Scurtis, kterou poznal v roce 1996. Tu v manželství podváděl s bývalou modelkou Playboye Joslyn Noel Morse. Když to prasklo, jistá striptérka z Bostonu Candice Houlihan se přihlásila a tvrdila, že v tu dobu spala s Rodriguezem taky. Scurtis dále podváděl s bývalou Miss Bikini Universe Aliciou Marie. Cynthia stála dlouho při Alexovi, tedy až do roku 2008, kdy se jim narodila druhá dcera Ella. Tehdy se totiž zapletl se samotnou Madonnou. Tu prý svedl ještě v době, kdy byla manželkou Guye Ritchieho. A tehdy poprvé Cynthia přiznala, že o nevěře věděla. V žádosti o rozvod její právník Earle Lilly uvedl: „Dosáhla vrcholu své schopnosti tolerovat jeho věčné manželské prohřešky.

Madonna celou dobu milostný poměr s Alexem popírala. V roce 2009 začal randit s Kate Hudson, která ale odmítala snášet jeho soukromé schůzky s královnou popu. A brzy se s ním tedy rozešla, aby zjistila, že ji podváděl ještě s modelkou Elaine Spottswood.

Rodriguez se nastěhoval do luxusního domu v New Yorku a jeho sousedy byli Sting a Denzel Washington. Ti si prý jednou postěžovali, že už mají plné zuby prostitutek a striptérek, které si Alex vodí domů na vášnivé noci ve třech.

„Má tam prostitutky pořád. Většinou dvě najednou a minimálně dvakrát do týdne. Jednou tam měl dvě, šel s nimi nahoru, pak najednou odcházely a za deset minut poté přišla Cameron Diaz,“ svěřil správce budovy Michael Gross deníku New York Post.

Nicméně Cameron nevědoma Alexových sexuálních úletů randila s ním rok. Aby zjistila, že ji podváděl s bývalou manželkou fotbalisty Lauren Hunter. „Vyspala jsem se s ním a on toho večera šel na předávání MTV Awards s Cameron,“ přiznala tehdy Hunter. Ta také potvrdila, že si Rodriguez libuje v sexu ve třech a miluje převleky školaček a zdravotních sester.

„Ale sex s ním není jemný a něžný, je velmi drsný. Je dobrý v posteli a má ho velkého,“ prohlásila Hunter.

Diaz se po těchto zprávách s Rodriguezem rozešla. „Řekla jsem nedávno kamarádce, páni, to fakt bolí,“ přiznala po rozchodu Cameron.

V roce 2011 začal Alex randit se zápasnicí Torrie Wilson. Vydrželi spolu do roku 2015, kdy prý bývalá Miss Galaxy už měla plné zuby jeho nevěry. Během jejich vztahu uháněl také Demi Moore. Ta se zrovna rozešla s Ashtonem Kutcherem, ale Rodriguezovi věnovala jen pár schůzek. Brzy pochopila, že to není muž pro ni.

S Lopez začal randit v roce 2017. Od počátku o něm Jennifer hovoří jako o dokonalém partnerovi. Nicméně jeho bývalá milenka Lauren teď prohlásila, že s Alexem měla několikrát sex na počátku roku 2017, kdy už oficiálně randil s Lopez.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související