Ozzy Osbourne: Myslel jsem, že do čtyřiceti umřu

Velikost textu: AAA

14. 3. 2019

Ozzy Osbourne začal tento rok vážnými zdravotními problémy. Musel kvůli těžké bronchitidě a virovému zápalu plic do nemocnice a mnozí se obávali, že to nepřežije. Sedmdesátiletý hudebník se tomu nediví, protože se naopak podivuje, že ještě žije. Sám totiž nevěřil, že bude na světě i po svých čtyřicátých narozeninách.

„Kdybyste mi řekli před mnoha lety, jak dlouho si myslíš, že budeš žít? Já bych tehdy odpověděl, ve čtyřiceti budu mrtvý! Štěstí se za mnou táhlo jako stín celý život. Kdybyste se ve zprávách dočetli, Ozzy Osbourne byl nalezen mrtvý v hotelovém pokoji. Zřejmě byste se nedivili, ach, opravdu? Že ne? Zřejmě byste řekli, není divu!“ svěřil Ozzy časopisu Metal Hammer, s nímž si povídal o svém chatrném zdraví, které sám decimoval mnohaletou závislostí na drogách a alkoholu.

Ozzy má teď pocit, že je jako kočka, kterou nelze usmrtit.

„Spadl jsem do výtahové šachty a vypadl z okna. Zlomil jsem si krk na čtyřkolce. Dokonce jsem při převozu do nemocnice dvakrát umřel. Zřejmě jsem neutopitelný!“ vtipkoval dále Osbourne.

„Už nepiju, nekouřím, neberu drogy… a moc se mi to líbí! Nikdy jsem si nemyslel, že se dožiju dne, kdy Ozzy Osbourne řekne, že je mu líp čistému a abstinujícímu, ale zatím je to dobré. A rozhodně mi to dnes zpívá líp než kdykoli dřív,“ dodal frontman skupiny Black Sabbath.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související