Gwyneth Paltrow: Chci napsat návod na komunikaci po rozvodu

Velikost textu: AAA

14. 3. 2019

Herečka Gwyneth Paltrow propadla domněnce, že vlastní recept na dokonalý život. Svůj životní styl sdílí na lifestylovém webu Goop, který jí vydělává miliony. A třebaže mnohé recepty a pomůcky, které jeho prostřednictvím prodává a odporučuje, odborníci zesměšňují, Gwyneth se stále cítí jako guru udávající trendy zdraví a fungujících mezilidských vztahů. A tak se teď cítí pověřenou „psycholožkou“ na to, aby napsala návod na komunikaci pro všechny páry, které se rozvádějí. Protože její způsob soužití s exmanželem Chrisem Martinem musí přeci pasovat na dvojice celé planety.

Gwyneth se loni provdala za Brada Falchuka a dlouhodobě se chlubí tím, jak skvěle vychází s exmanželem Chrisem Martinem, který s ní a jejím novým mužem tráví spoustu času. Vše v zájmu společných dětí.

„Oba dva s Chrisem jsem se zavázali, že budeme nadále milovat věci jeden na druhém, které jsme vždy milovali, a že budeme upřímně dál rozvíjet naše přátelství, abychom našli způsob, jak spolu dál komunikovat. Byl to ale dlouhý proces. A ve správný čas o tom všem možná napíšu knihu, protože se musíte opravdu zaměřit na odpuštění a zášť, která z toho vyplyne, musíte to vše nechat jít,“ svěřila Gwyneth v pořadu Today.

Když před lety oznámila, že se s Martinem rozchází, tvrdila, že zahájili „vědomé rozpárování“, kvůli tomuto novotvaru si ji pak ještě dlouho dobírali.

„Dnes, pět let poté, je to docela fajn, ale prvních pár let to vyžadovalo velmi mnoho úsilí. Pro dobro dětí jsme však byli oba odhodlaní zachovat rodinnou strukturu... i když to vypadá trochu jinak,“ dodala Paltrow.

Martin teď žije s herečkou Dakotou Johnson.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související