Julianne Moore: Na manželství má mít právo úplně každý

Velikost textu: AAA

14. 3. 2019

Herečka Julianne Moore považuje legalizaci vztahu uzavřením sňatku a vstupem do manželství za velmi podstatnou. Osmapadesátiletá hollywoodská hvězda proto podporuje to, aby mohl do manželství, které označuje legální nádobou vztahu a rodiny, vstoupit jakýkoli pár bez ohledu na to, zda jde o heterosexuální či homosexuální dvojici.

„Manželství je nádoba pro rodinu, a to je důvod, proč je legální manželství tak důležité, každý člověk by měl mít právo na manželství, každý pár, protože je to způsob, jak to říct světu. Jsem legálně zavázaný této osobě a hodlám vytvořit tuhle nádobu pro nás dva a pak naše děti a náš společný život,“ míní Julianne, jež je šestnáct let manželkou filmaře Barta Freundlicha, s nímž má jednadvacetiletého Caleba a šestnáctiletou Liv.

„Naše nádoba je docela v pohodě. Není vzduchotěsná, ale je docela v pohodě, zvláště teď, když má jedno dítě jednadvacet a už skoro končí bakaláře, a druhé dítě půjde na vysokou za dva roky, člověk si říká, páni, dokázali jsme to! Jsme nedotčení a jsme šťastní,“ dodala Julianne v rozhovoru pro magazín People.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související