Keira Knightley měla obří čepici v Lásce nebeské, aby zakryla ohromné akné na čele

Velikost textu: AAA

14. 3. 2019

V jedné ze zásadních scén filmu Láska nebeská přichází Keira Kinghtley jako Juliet za Markem, jehož hrál Andrew Lincoln, aby se podívala na záběry, které pořídil na její svatbě. Po zhlédnutí jí dochází, že ji Mark celou dobu miluje, ačkoli se domnívala, že ji spíš nenávidí. V záběru má přitom na hlavě buclatou čepici s kšiltem nasazenou hluboko do čela. Šestnáct let po natáčení filmu Keira přiznala, že pokrývka hlavy nebyla vůbec v plánu. Jenže v den natáčení měla na čele tak obrovské akné, že to ani maskéři nedokázali zakrýt.

„Víte co, jedinou věc, kterou si opravdu pamatuju z natáčení Lásky nebeské, bylo mi sedmnáct, a já jsem měla největší uher svého života, když jsme natáčeli tuto scénu, a to byla tak důležitá scéna a tehdy to opravdu vypadalo, že mi raší druhá hlava na čele, a já měla vlastně jen malou roli a byla na natáčení jen dva týdny… tak přišli maskéři a snažili se to zakrýt a snažili se to nasvítit, ale nemohli s tím udělat vůbec nic. Tak to byl důvod, proč jsem měla tu čepici,“ svěřila Keira v rozhovoru s Jimmym Fallonem.

I když byla role v Lásce nebeské menší, Keiře spolu s rolí v Pirátech z Karibiku odstartovala hvězdnou kariéru v Hollywoodu. Následovala hlavní role v Pýše a předsudku a už nemusela na konkursy, protože jí role nutili sami producenti.

„Byl to ale čas, kdy jsem se stále ještě vyvíjela. Jako u většiny lidí jsem ještě netušila, kým jsem. Měnilo se mi tělo a nevěděla jsem ani, jak se mám cítit a jak vypadám. Nicméně náhle lidé velmi hlasitě vyjadřovali své názory na mě jako mladou ženu a herečku. Přišla jsem zcela o sebevědomí, protože mě donutili nabýt dojmu, že si vůbec nezasloužím to, co dělám,“ dodala Knightley.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související