Luke Perry se chtěl v srpnu oženit

Velikost textu: AAA

14. 3. 2019

Nechybělo mnoho a Wendy Madison Bauer byla vdovou po Luku Perrym. Dvojice byla totiž zasnoubená a plánovala na letošní srpen svatbu. Smrt hvězdy seriálu Beverly Hills 902 10 zaskočila všechny jeho blízké. Luke ve dvaapadesáti podlehl rozsáhlé mozkové mrtvici.

Wendy a Luke spolu žili přes deset let. Loni přitom začali plánovat svatbu a příbuzní a přátelé už dostali pozvánky na 17. srpen 2019, kdy se hodlali vzít.

„Chci vyjádřit vděčnost všem za jejich lásku a podporu. Bezpočet hřejivých příběhů o Lukově štědrosti a vlídnosti jsou úžasným zdrojem útěchy během tohoto náročného času. Posledních jedenáct let života po Lukově boku bylo nejšťastnějším obdobím mého života a jsem vděčná, že jsem s ním ten čas prožila. Chci také poděkovat jeho dětem, rodině a přátelům za jejich lásku a podporu. Našli jsme útěchu jeden v druhém a ve vědomí, že naše životy byly poznamenány tímto výjimečným mužem. Bude nám nesmírně chybět,“ prohlásila Wendy, která se poprvé po Lukově úmrtí vyjádřila k jeho odchodu veřejně.

Perry po sobě zanechal osmnáctiletou Sophie a jednadvacetiletého Jacka, které měl z manželství s Rachel Sharp.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související