Osmnáctiletá sestra Louise Tomlinsona zemřela na infarkt

Velikost textu: AAA

18. 3. 2019

Zpěvák Louis Tomlinson zažívá další velkou rodinou tragédii jen tři roky po smrti matky Johannah. Jeho osmnáctiletá sestra Félicité utrpěla rozsáhlý infarkt věnčitých cév srdce a na následky zemřela. Člen skupiny One Direction se z šoku těžce vzpamatovává v kruhu nejbližších přátel, podporu mu vyjadřují také jeho kolegové z boy bandu.

Félicité zkolabovala ve svém bytě na západě Londýna ve středu kolem oběda. Nalezli ji tam mrtvou a podle pitvy zemřela na následky rozsáhlého infarktu srdce. Osmnáctiletá dívka byla talentovanou výtvarnicí, která aspirovala na módní návrhářku.

„Navzdory intenzivnímu úsilí dvou jednotek rychlé záchranné služby se Félicité nepodařilo oživit a byla prohlášena mrtvou na místě,“ uvedl mluvčí londýnské záchranky.

Policie poté vyloučila jakékoli cizí zavinění. Zatím se čeká na toxikologické vyšetření, které by mohlo odhalit příčinu rozsáhlého infarktu. V tak mladém věku totiž nelze vyloučit předávkování drogami. Nicméně policie uvedla, že na místě činu žádné omamné látky nenalezla.

Záchranku zavolala neidentifikovaná osoba, která Félicité nalezla.

Sedmadvacetiletý Louis se o smrti sestry dozvěděl ve středu v noci a informace ho značně rozrušila, protože si byl se sestrou velmi blízký.

„Félicité byla zbožňovaná mladá žena, kterou miloval Louis i celá její rodina. Všichni jsou zcela zdrceni, jak si dokážete představit. Měla spoustu přátel a byla velmi pozitivní osobnost. Je to obrovská ztráta pro svět. Byla to milovaná, starostlivá, chytrá, vášnivá, oblíbená a krásná mladá dáma,“ uvedl zdroj blízký rodině v rozhovoru pro The Sun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související