Paris Jackson opět ruply nervy a celému světu vzkázala: Jděte do hajzlu

Velikost textu: AAA

18. 3. 2019

Paris Jackson se po odvysílání dokumentu Leaving Neverland snažila zachovat klidnou hlavu a tvářit se, že tento snímek není ani trochu hoden jakéhokoli komentáře z její strany. V posledních letech vždy ostře vystupovala proti všem kritikům svého otce Michaela Jacksona. Tentokráte tvrdila, že „lživý“ pořad nestojí za cuchání nervů. Jenže jí to dlouho nevydrželo. Na konci tohoto týdne se pustila do polemiky s kritiky a pak všechny včetně médií poslala slušně řečeno k šípku.

Před týdnem přitom napsala: „Vím, že nespravedlnosti jsou frustrující a je snadné se kvůli nim rozčilovat. Ale reagovat klidnou myslí je obvykle mnohem logičtější než zuřit a taky… a taky je to lepší pocit být klidný. Zahulte si travku a přemýšlejte o ucelenějším obraze, klídek, mí kamarádi.“

A přestože pak ještě přidala, že se lidé „snaží zničit každého, kdo má dobré srdce,“ tento týden své vyjadřování přiostřila.

„Mám stejný morální kompas jako můj otec, ale nemám stejnou míru trpělivosti… Nehodlám sedět nečinně, když sleduju nespravedlnost, zvláště když je namířená proti mně nebo mé rodině,“ zlobila se Jackson.

A v posledním příspěvku na sociálních sítích pak médiím a veřejnosti, která Jacksona odsuzují, vzkázala: „Jděte do hajzlu!!!“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související