Victoria Beckham šestnáctiletému synovi dohodila o rok mladší herečku

Velikost textu: AAA

20. 3. 2019

Victoria Beckham se snaží tvářit jako matka, co dětem nevnucuje své představy o tom, co by v životě měly dělat a s kým se stýkat. Ale ve skutečnosti jim dost mluví i do toho, s kým randí. Když se Brooklyn začal motat kolem Rity Ora, Victoria dost rázně zasáhla a rozehnala je. A teď zase šestnáctiletému Romeovi podstrčila patnáctiletou herečku Millie Bobby Brown. Protože se jí k synovi zamlouvá.

Ačkoli Beckham není a nikdy nebude šlechtičnou z urozeného rodu, trochu přejímá aristokratické manýry dávných časů, kdy rodiče svým potomkům vybírali vlivné a vhodné partnery a partnerky.

Victoria představila Millie Romeovi už před třemi roky na galavečeru Unicef, během něhož David Beckham spolu s Millie předávali cenu. Tehdy ale byli oba ještě příliš malí, aby spolu mohli randit. Zůstali v kontaktu a šestnáctiletý Romeo dostal od rodičů povolení pozvat Millie na schůzky.

„Je to ještě velmi čerstvé, ale tvoří spolu roztomilý pár. Victoria jim to schválila, protože Millie velmi fandí,“ cituje deník The Sun.

Millie je hvězdou seriálu Stranger Things společnosti Netflix.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související