Michael Bolton: Jsem beznadějný romantik a hledám zrovna životní lásku

Velikost textu: AAA

21. 3. 2019

Hudebník Michael Bolton tvrdí, že mu nevadí, že je zrovna nezadaný. Nicméně protože je celoživotně beznadějným romantikem, každý den doufá, že vrazí do své životní lásky. Podle Michaela neexistuje krásnější pocit, než když je člověk zamilovaný a je to oboustranné.

„Jsem velký a beznadějný romantik. Nemyslím, že je na světě krásnější pocit než být zamilovaný. Věřím na to, že je to do konce života. A pak se zklamu. Ale jestli jsem nerozumný v tom, co si myslím, že je definitivní? Můj nejdelší milostný poměr byl více méně téměř osmnáct let s Nicolette (Sheridanovou). Bylo to velmi silné. Ona je skvělá a zábavná, ale prostě dráha toho vztahu došla do cíle. Byla to ale neustálá přitažlivost,“ prohlásil Michael, který před Nicolette žil také patnáct let v manželství s Maureen Mcguire, s níž se rozvedl v roce 1990.

„Žena mých snů by měla být upřímná a také mít smysl pro humor, to je opravdu důležitá kvalita. Dohodili mi spoustu schůzek naslepo. Některé byly milé. Nemyslím, že jsem zažil mizerné rande na slepo… Funguju dobře jako nezadaný, ale vždy je tu prostor pro partnerku,“ dodal Bolton v interview pro deník The Mirror.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související