Depresivní Justin Bieber zrušil plány na svatební oslavu

Velikost textu: AAA

21. 3. 2019

Zpěvák Justin Bieber trpí vážnými depresemi. Jeho manželka Hailey už na něj raději s ničím nenaléhá a snaží se ho jen podporovat. Modelka se tak musela rozloučit s nadějí, že letos oslaví sňatek, který uzavřeli v září minulého roku. Jenže veselka nebude, Justin o ní nechce ani slyšet.

„Určitě budou mít nakonec svatební oslavu, ale není to teď jejich prioritou. Zatím ani nikomu neposlali jasný termín k rezervaci. Budou čekat, dokud se Justin nebude cítit lépe a nebude zase nadšený z plánování svatby,“ cituje magazín People.

Bieber navštěvuje psychology v New Yorku i Los Angeles pravidelně několik měsíců a snaží se vyřešit své psychické problémy. Po půlroce skrývání se před veřejností ale pořád nevidí život jasněji. Nedávno se fanouškům na Instagramu přiznal, že bojuje každý den.

„Chtěl jsem vás jen držet trochu v obraze, lidi, doufejme, že to, čím si procházím zrovna já, bude mít odezvu u vás. Dost teď zápasím. Cítím se naprosto odpojený a šíleně… Vždycky se z toho otřepu, takže se nebojím, jen jsem chtěl navázat kontakt a poprosit vás, abyste se za mě modlili. Bůh je věrný a vaše modlitby opravdu fungují, díky… je to nejlidštější etapa, kterou jsem kdy prožíval, v níž čelím svým problémům přímo,“ napsal Justin.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související