Orlando Bloom prodává svůj mládenecký „kutloch“ a stěhuje se ke Katy Perry

Velikost textu: AAA

22. 3. 2019

Herec Orlando Bloom požádal Katy Perry během Valentýna o ruku. A protože se chystají na společný život v manželství, nemá smysl nadále si v Los Angeles udržovat mládeneckou rezidenci. Britská hvězda ji proto nabídla trhu s realitami. Luxusní „kutloch“ z Beverly Hills vyjde nového zájemce na devět milionů dolarů – asi 200 milionů korun.

Bloom chce na prodeji vydělat dva miliony dolarů (pětačtyřicet milionů korun). Když totiž dům v roce 2017 sám kupoval, zaplatil za něj mexickému architektovi Miguelu Angelovi Aragonesovi sedm milionů dolarů. Ten přebudoval původní rezidenci ve stylu ranče na luxusní bydlení ve stylu butikových hotelů z Miami Beach.

V domě se nachází soukromý bazén se saunovým světem a oplývá čtyřmi samostatnými ložnicemi, které mají každá svou vlastní koupelnu.

Katy vlastní v Los Angeles několik domů a není zatím jasné, který z nich spolu s Orlandem budou obývat jako partneři.

Zpěvačka se dlouhodobě snaží koupit budovu bývalého katolického kláštera řádu Neposkvrněného srdce Panny Marie v Los Feliz. Loni 9. března přímo během soudního procesu zemřela devětaosmdesátiletá sestra Catherine Rose Holzmanová, která přišla proti zpěvačce svědčit. Tak se rozhorlila, že dostala infarkt a zemřela.

Katy usiluje o koupi bývalé klášterní školy v Los Angeles od roku 2010. Nejprve jí jeptišky prodej přislíbily, když ale vyšlo najevo, že je to zrovna ona – mezi ortodoxními křesťany hříšnice propagující nemravnost – snažily se prodej zrušit. Americké hvězdě přiznal nárok na koupi školy soud v Los Angeles před třemi roky. Jeptišky se odvolaly ve snaze prodat nemovitost podnikatelce Daně Hollisterové. Katy nabídla za nemovitost arcidiecézi v Los Angeles 14,5 milionu dolarů, s čímž prý arcibiskup souhlasil. Nicméně neměl ještě povolení z Vatikánu. Proti jeptiškám hovoří fakt, že se snažily nemovitost prodat bez souhlasu arcibiskupa, který je v roce 2015 sám zažaloval.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související