Cher se modlí ke svatému Antonínovi kvůli čtyřicet let starému tričku, které ztratila

Velikost textu: AAA

25. 3. 2019

Od počátku osmdesátých let se zpěvačka Cher objevuje na veřejnosti v černém tričku s lebkou a zkříženými kostmi ze štrasových kamínků. Kousek šatníku vydržel čtyři desetiletí a stal se součástí image oscarové hvězdy. Jenže ona ceněný top nedávno ztratila. Tak se dala na modlení ke svatému Antonínovi, a navíc požádala fanoušky, aby jí pomohli textil nalézt.

Svatý Antonín je patron katolické církve, který pomáhá věřícím nalézt ztracené předměty.

„Mé tričko zmizelo. Černé tričko se štrasovými kamínky, které tvoří bílého piráta. Nosila jsem ho třicet až čtyřicet let. Můj oblíbený kus oblečení… Prosím svatého Antonína, aby mi pomohl. Najde vše. Žádáme ho o pomoc pořád. Jsem si jistá, že si musí říkat, co ty ženské pořád mají?“ napsala Cher na Twitteru.

Cher také přiznala, že pokud bude ukradené triko někdo nabízet na eBay či jiném portálu, je ochotná zaplatit velkou sumu.

Zpěvačka přitom o tričku před několika lety hovořila v souvislosti s tím, že ji v něm často fotí a fanoušci si z ní utahují, že asi nemá peníze na nové.

„Mé oblíbené tričko má přes třicet let. Je fakt, že mě v něm lidé často fotí, víte, už asi milion let, ale je mi to fuk. A je mi úplně fuk, kolikrát jsem ho už měla na sobě,“ přiznala Cher.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související