Justin Bieber si léčí nervy nákupem luxusního domu za 200 milionů

Velikost textu: AAA

25. 3. 2019

Zpěvák Justin Bieber se stáhl z veřejného života, protože prý trpí depresemi. Zatímco se snaží pomocí terapií zbavit psychických problémů, s manželkou Hailey si zvedá náladu utrácením za luxusní nemovitosti v Los Angeles. Koupili tam teď nový dům, který je vyšel na 8,5 milionu dolarů – asi dvě stě milionů korun.

Justin se rozhodl pro dům s velkým pozemkem v prestižní čtvrti Benedict Canyon v Beverly Hills. A nabízí jemu a Hailey hned pět ložnic, sedm koupelen a toalet, podlahy z bílého dubu, plně zařízenou kuchyni pro velké vaření, nábytek z bílého dubu s mramorovými doplňky, knihovnu, vinný sklep, plavecký bazén, bar ve stylu art deco a malý kinosál. Z hlavního obytného pokoje je výhled na terasu s krbem a do olivového sadu.

Justin před lety vlastnil dům v Calabasas, který musel opustit. Hádal se se sousedy a jednomu vysázel plato vajec na dveře. Byl za to u soudu a při prohrál. Musel zaplatit osmdesát tisíc dolarů a raději dům prodal. Poté se spoléhal už jen na pronajímání domů, které ho však vyšlo na miliony ročně.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související