Pamela Anderson: Reality show jsou epidemií ošklivosti

Velikost textu: AAA

26. 3. 2019

Herečka Pamela Anderson se pustila do kritiky reality show v televizích. Dlouhodobá kritička pornografie, která se proslavila pózováním pro Playboy, tvrdí, že právě reality show jsou další zhoubou moderní doby, která negativně ovlivňuje psychiku diváků i aktérů těchto pořadů. Podle americké hvězdy, která přesídlila do Francie za fotbalistou Adilem Ramim, je to prostě epidemie ošklivosti. Sama přitom působila v řadě takových pořadů.

„Jestli jsem si já sama užila to, že jsem byla v reality show? Prosím, už žádné další reality show a hvězdy reality show. I Francie už je jimi zaneřáděná, je to epidemie ošklivosti, umělé soutěže, zoufalost a využívají všechny včetně umělců. Většinou vás prostřednictvím vydírání vaši agenti donutí něco takového pro televizi udělat, ale odcházíte bez velkých zážitků a peněz, cítíte se zneužití, špinaví a bez pocitu zadostiučinění,“ prohlásila Pamela.

Anderson má bohaté zkušenosti s reality show. Objevila se několikrát v Big Brotherovi i ve StarDance a dalších pořadech americké i evropských televizí.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související