Ed Sheeran: Šikanovali mě od školky, protože jsem byl koktající, brýlatý zrzek

Velikost textu: AAA

26. 3. 2019

Zpěvák Ed Sheeran neměl lehké dětství a dospívání. Dnes může osmadvacetiletý multimilionář známý po celém světě koukat na své spolužáky a vrstevníky spatra. Ale jako dítě školou povinné musel čelit jejich šikaně. Jako koktající zrzek s brýlemi byl totiž terčem šikany od nejútlejšího věku. Šikaně prý přitom čelil úplně každý den.

„Nesnášel jsem základní školu opravdu intenzivně, plakal jsem každý den. Jsem zrzek, takže jsem denně čelil poznámkám od prvního školního dne, zrzek, koktá, má obří brýle… byl jsem trochu divný,“ postěžoval si Ed, který se před Vánocemi oženil se svou láskou ze střední Cherry Seaborn.

„Ale pak, jak jsem byl starší, začal jsem to tak nějak milovat, vždycky jsem totiž vypadal tak nějak podivně. Nikdy jsem neměl moc štěstí u holek a tak, vždycky to bylo tak, že jsem vypadal trochu divně,“ svěřil Sheeran v rozhovoru pro kampaň Love Music Hate Racism.

Situace se změnila až na střední, kde začal vynikat ve hře na kytaru a zpěvu a stal se rázem oblíbencem. A dnes už se na krušné dětství raději nesnaží vzpomínat.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související