Nicolas Cage požádal o povolení k svatbě s přítelkyní Erikou

Velikost textu: AAA

27. 3. 2019

Herec Nicolas Cage se do dvanácti měsíců ožení. Hollywoodská hvězda totiž požádala o povolení k sňatku, která má platnost přesně rok. Ženit se chce s přítelkyní Erikou Kojke, s níž randí už více než rok. Na veřejnosti se poprvé ukázali v Portoriku loni v dubnu během společné dovolené.

Nicolas byl ženatý třikrát. Jeho první manželkou byla herečka Patricia Arquette, s níž se oženil v roce 1995. O šest let později se rozvedli a už v srpnu 2002 se Cage oženil podruhé. Vzal si Lisu Marii Presley, která před ním krátce byla manželkou Michaela Jacksona. Ale Nicolas s ní šlápl vedle. O rozvod tak žádal už tři měsíce po svatbě, ačkoli soud je rozvedl až v roce 2004. Ještě téhož roku se oženil s Alice Kim, s níž má čtrnáctiletého syna Kal-Ela. Před třemi roky se manželé rozešli a následně i rozvedli.

„Tehdy jsem to rozhodně vůbec nečekal, takže jsem ty silné emoce musel nějak přetvořit, proto jsem je ventiloval v herectví,“ přiznal loni Nicolas v rozhovoru pro deník The Guardian, když hovořil o rozchodu s Alice.

Nicolas má s bývalou partnerkou Christinou Fulton osmadvacetiletého Westona Coppolu Cage.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související