Ben Affleck se chce vrátit do práce nejprve jako režisér

Velikost textu: AAA

27. 3. 2019

Herec Ben Affleck prožíval loni těžkou osobní krizi. Propadl alkoholu a musel se několik týdnů léčit v ústavu. Po propuštění abstinuje, cvičí a žije zdravě. Výrazně zhubnul a zase vypadá k světu. Před kamerou to ale zúročit zatím nechce. Do práce se vrátí sice už letos, ale plánuje spíš režii. Točit by chtěl už od podzimu.

Šestačtyřicetiletý filmař podepsal smlouvu na adaptaci románu Agathy Christie Svědek obžaloby, kterou by měl režírovat i se v ní objevit. Ale produkce snímku zatím nemá jasný harmonogram natáčení. A sám Ben netuší, jestli tuto práci nepředběhne jiná, k níž se také smluvně zavázal.

„Nevím, jestli tohle bude příští film. Mám několik věcí v produkci. Doufám, že začnu točit něco už na podzim. Mám pár různých věcí, ke kterým se zrovna píše scénář, jiné mají jen námět a některé už hotový scénář. Uvidíme, který z nich se zahájí jako první a kdo bude chtít točit,“ svěřil Ben v rozhovoru pro magazín Collider.

V některých projektech funguje jako spoluproducent, v jiných tvoří i scénář a v některých by se měl i objevit před kamerou.

„Ve všech případech bych měl být režisér,“ dodal Affleck.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související