Justin Bieber přiznal: Snažím se zachránit manželství, na hudbu nemám čas

Velikost textu: AAA

27. 3. 2019

Zpěvák Justin Bieber opět fanouškům obětoval pár minut svého voleného času a vytvořil pro ně dlouhý vzkaz, který publikoval na sociálních sítích. Kanadská hvězda vůbec poprvé přiznala, že kvůli depresím a hlubokým problémům strádá také její vztah. Justin mimo jiné totiž jako jeden z důvodů, proč nepřipravuje nové album, uvedl, že se snaží zachovat si manželství.

„Takže, četl jsem spoustu vzkazů, v nichž píšete, že chcete nové album. Celé své náctileté období a začátek dvacátých let života jsem strávil na turné. Uvědomil jsem si a vy jste to, lidi, asi sami taky viděli, že jsem na posledním turné byl nešťastný, a to si nezasloužím, a vy si to taky nezasloužíte, platíte peníze, abyste mohli přijít a viděli živý, energický, zábavný a pozitivní koncert, a na konci turné už jsem nebyl schopen vám tohle poskytnout,“ píše Justin v rozsáhlém textu na Instagramu.

Od loňského podzimu přitom podstupuje pravidelné psychoterapie hned s několika psychology.

„Zrovna teď se velice soustředím na opravu hluboce zakořeněných problémů, které mám asi tak jako většina z nás, abych se nerozpadl na kousky, abych si zachoval své manželství a mohl být otcem, jímž chci být,“ uvedl dále Justin v souvětí, v němž poprvé přiznal, že jeho deprese ohrožují také vztah s Hailey Bieber.

Modelku si vzal 13. září minulého roku. Svatební oslava měla původně proběhnout 1. března v den jeho pětadvacátých narozenin, ale nakonec ji odsunuli na neurčito. A podle všeho do konce roku neproběhne.

„Hudba je pro mě velmi důležitá, ale nic není důležitější než moje rodina a mé zdraví. Vydám nové album, které bude pecka, jak jen to bude možné,“ slíbil dále Justin, který na konci příspěvku neopomněl citovat Bibli a zmínit Boha.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související