Adam Lambert potvrdil vztah s jednadvacetiletým španělským obchodníkem

Velikost textu: AAA

28. 3. 2019

Když se jednadvacetiletý Mallorčan Javi Costa Polo před půlrokem loučil s Denverem v Coloradu, kde dokončil bakalářský obor v mezinárodním obchodu, a mířil do Los Angeles, ani ve snu ho nenapadlo, že bude v březnu sedět v sále na předávání Oscarů vedle Adama Lamberta. Ale život je kouzelný v nečekaných zvratech a mladík prodávající luxusní brýle za desetitisíce se stal novým partnerem sedmatřicetiletého zpěváka. Ten se vztahem s mladičkým kudrnatým Španělem, který by se mohl věnovat modelingu, pochlubil na Instragramu.

„Miluju Tě, Javi Costa Polo,“ napsal Adam ke společné fotce. Fanouškům, kteří se divili, zda je to nový partner, pak vzkázal: „Zlato, jsme spolu oficiálně už měsíce. Instagram není strážcem naší pravdy!“

Adam a Javi se poprvé potkali v listopadu. Americký zpěvák se do mladičkého Španěla, který se přistěhoval zrovna do Los Angeles, na první pohled zamiloval. Pomalu se začali poznávat a od nového roku už spolu pravidelně randí. Adam vzal Javiho na předávání Oscarů jako svůj doprovod. Mladík se na Instagramu pochlubil společnými fotkami i tím, že vyrazil v obleku od Givenchyho.

Javi se narodil na Mallorce, chvíli žil s rodiči v Madridu, ale střední vystudoval na Aljašce. Pak se přihlásil na mezinárodní obchod na University of Denver a čtyřletý bakalářský obor dokončil za dva roky. Pochlubil se tím na Instagramu loni v září, když se s Coloradem loučil a mířil do Los Angeles. Tam teď pracuje pro značku luxusních brýlí Jacques Marie Mage na pozici asistenta pro zahraniční obchod.

„Hej, mí drazí přátelé, mám pro vás dobrou zprávu, zrovna jsem získal bakalářský titul z mezinárodního obchodu. Když jsem poprvé začal studovat, dal jsem si dva osobní cíle, za prvé, že budu při studiu pracovat na plný úvazek, a za druhé, že dokončím svůj obor za dva roky místo obvyklých čtyř. Dnes jsem dosáhl svých osobních cílů, a dokonce absolvoval s červeným diplomem. Vše je možné, když pracujete dost tvrdě,“ liboval si Javi v září minulého roku.

Adam přitom loni přiznal, že zkoušel hledat nového partnera na seznamce pro celebrity Raya. „Byl jsem tam, ale neměl jsem štěstí. Prošel jsem tu aplikaci a nepotkal nikoho,“ posteskl si sedmatřicetiletý Lambert, který na předávání Oscarů zpíval jako frontman skupiny Queen.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související