Justina Biebera přepadla v hotelovém pokoji šestatřicetiletá žena

Velikost textu: AAA

28. 3. 2019

Zpěvák Justin Bieber nemá chvíli klid. Fanouškům minulý týden přiznal, že řeší těžké psychické problémy hluboko zakořeněné v minulosti, a hned na něj začali útočit na Instagramu s tím, že si vzal Hailey Baldwinovou jen proto, aby naštval svou bývalou Selenou Gomez, k níž se prý touží vrátit. Pětadvacetiletého Kanaďana pak v úterý kolem poledne přepadla v jeho hotelovém pokoji neznámá šestatřicetiletá žena. Vyděšený Justin na ni zavolal policii.

„Policie dorazila do hotelu kolem 12.17 místního času a vyslechla šestatřicetiletou ženu, která byla eskortována z pokoje Justina Biebera jeho ochrankou,“ uvedl v rozhovoru pro magazín People strážník Jim Cota z policejní stanice v Laguna Beach v Los Angeles.

Dotyčná žena byla opilá a policii vypověděla, že strávila v hotelu celou noc na divoké party. A druhého dne, když ji z pokoje vyhodili, snažila se najít jiný, kde by se mohla dospat. Prý zcela omylem vrazila do pokoje Justina Biebera.

Zpěvák se přitom téhož dne na Instagramu pohádal s jedním uživatelem, který ho obvinil z toho, že si vzal Hailey Baldwin jen proto, aby naštval Selenu Gomez, kterou prý pořád miluje.

„Jsi nevyspělý, fakt, že máš profil věnovaný pomluvám mé manželky a mě, je naprosto absurdní, proč bych celý svůj život oddal někomu v manželství, abych se dostal zpět k mé bývalé? Kdokoli, kdo tomu věří, je zlý nebo má deset let nebo je ještě mladší, protože logicky uvažující člověk nemluví ani nemyslí takto, měl by ses za sebe opravdu stydět. Naprosto jsem miloval a miluju Selenu, vždy bude mít v mém srdci své místo, ale jsem tak bláznivě zamilovaný do své manželky a ona je rozhodně to nejlepší, co jsem v životě mohl potkat. Tečka,“ zlobil se Justin na Instagramu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související