Geri Horner si najala hlasovou poradkyni, která ji bude trénovat ve zpěvu

Velikost textu: AAA

28. 3. 2019

Geri Horner dlouho nezpívala živé koncerty a rozhodně ne v několika termínech krátce za sebou. Také proto si najala hlasovou koučku, která ji bude trénovat pro chystané turné skupiny Spice Girls. Ta se chce vrátit na hudební scénu na počátku léta, takže na trénink zbývá stárnoucím hlasivkám už jen dvanáct týdnů.

Šestačtyřicetiletá Geri v posledních letech zpívala jen velmi málo. V jejím věku už nejsou hlasivky tak pružné jako v devadesátých letech, kdy pro ni koncerty Spice Girls nepředstavovaly problém. Hlas má dnes položený níž, ale také se rychleji unaví.

„Geri má úzkost z toho, aby dostála pěvecky standardu, když se holky dají zase dohromady, nechce být ponížena, takže si najala koučku zpěvu. Všechny holky si moc dobře uvědomují, že budou pod dost intenzivním kritickým drobnohledem, ale Geri je jediná, která se rozhodla pro takové řešení. Nechce být totiž jedinou, na niž si lidé budou ukazovat prstem, že nechytla správný tón,“ cituje deník The Sun.

Geri také jako jediná ze čtveřice nezpívá pravidelně. Nejaktivnější je v tomto naopak Melanie Chisholm alias Mel C neboli Sporty Spice.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související