Chris Evans: Chci být single i ve vztahu

Velikost textu: AAA

29. 3. 2019

Herec Chris Evans patří mezi nejhezčí hollywoodské maso. Ale dámy, které mají chuť zaplést se s ním romanticky, musejí přistoupit na dost netradiční formu vztahu. Představitel Kapitána Ameriky totiž nesnese jakékoli těsné vazby a i ve vztahu vyhledává samotu. Jeho protějšek tak musí mít svůj vlastní život a nesnažit se žít ten jeho. Pak se cítí udušený.

„Jsem ten člověk, co se děsí být obklopen. Celý svůj život jsem byl velmi autonomní člověk. Jednou z mých nejoblíbenějších činností je, když můžu kempovat úplně sám. Mám rád, když jsem s někým, kdo má také svůj život, víte? Když jsem s někým, kdo tak nějak adoptuje můj život, pak se cítím, jako by mě dusil,“ přiznal Chris magazínu Hollywood Reporter.

Sedmatřicetiletý Evans také přiznal, že přestal kouřit marihuanu.

„Víte, dříve jsem se uvolňoval trávou. Míval jsem ji moc rád, ale teď mám pocit, že mi překáží. Tlumí mou motivaci. Myslím, že se s ní vpíjí do života apatie, pak si začnete říkat, nejsem apatický. Nemám pocit, že jsem apatický. Ale jste. A tak si teď říkám, ne… je mi sedmatřicet. Nemůžu už kouřit trávu pořád. Je to šílené,“ dodal Evans.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související