Manžel tragicky zemřelé Brittany Murphy byl také nalezen mrtev!

Velikost textu: AAA

25. 5. 2010

Režisér Simon Monjack (39), vdovec po herečce Brittany Murphy, byl mrtvý v domě, který kdysi sdílel se svou zesnulou manželkou.

V neděli půl desáté večer zavolal jeho asistent losangeleskou záchranku. Lékař se snažil Monjacka oživit, ale ten zřejmě utrpěl infarkt, z něhož se již neprobral. V nedávném rozhovoru režisér uvedl, že má slabé srdce a loni prodělal srdeční záchvat. Simon Monjack zemřel jen pět měsíců po své ženě Brittany Murphy. Ta skonala v pouhých dvaatřiceti letech na zástavu srdce. K její smrti však přispěly i anémie, drogy a anorexie. Okolnosti skonu hollywoodského režiséra teď podle Fox News vyšetřuje policie. Seržant Louis Lozano potvrdil, že policie zareagovala na telefonát, v němž je Monjackův asistent v 21.24 v neděli večer požádal o "lékařskou pomoc". Truchlící vdovec se prý nedokázal ani pět měsíců po smrti Brittany rozloučit s jejími věcmi a oblečením. Nesnesl pomyšlení, že by se jich měl zbavit. Staral se také o její štěně Calaru, ačkoliv sám podle vlastních slov psy moc rád neměl.

Autor: Zuz, zdroj: Famous 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/260-eva-hudeckova.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!' 'http://www.bety.cz/horoskopy/','Přečtěte si svůj dnešní horoskop: ZDE!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější