Sharon a Kelly Osbournovy se popraly v průvodu gayů

Velikost textu: AAA

15. 6. 2010

Sharon a Kelly Osbournovy přišly o víkendu podpořit průvod Gay Pride v Los Angeles a stouply si na alegorický vůz přímo do čela promenády.

Podpora manželky a dcery rockera Ozzyho Osbourna ale naštvala odpůrce gayů a lesbiček, kteří se prodrali až k vozu a pustili s oběma dámami do křížku. V ulicích Los Angeles během Gay Pride bylo na čtyři sta tisíc lidí. Skupiny bojující proti homosexuálům, bisexuálům a transgedner lidem byly v absolutní menšině, přesto se rozhodly k útoku přímo na dvě nejslavnější tváře. Aktivisté se prodrali až k Sharon a Kelly a začali na ně řvát nevybíravě. Jenže Sharon se nenechala vyprovokovat jejich agresivitou, protože měla velkou výhodu v podobě amplionu, do něhož zvesela zavolala: „Měli byste se stydět vy za sebe.“ Mikrofon jí pak rychle vzala Kelly a křesťanským fanatikům vzkázala: „Můj Bůh gaye miluje.“ V tom se strhl celý dav a začal sborově zpívat: „Bůh miluje gaye.“ A hlasy protestujících tato píseň okamžitě utopila.

Autor: Zuz, zdroj: Famous 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/228-zora-jandova.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!' 'http://www.bety.cz/horoskopy/','Přečtěte si svůj dnešní horoskop: ZDE!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější