Harrison Ford a Calista Flockhart se vzali

Velikost textu: AAA

18. 6. 2010

Po osmi letech společného života na hromádce se Harrison Ford a Calista Flockhart shodli, že je pravý čas na manželství. A udělali to!

Dvojice se zasnoubila na svatého Valentýna 2009 a čekala rok a čtyři měsíce, aby naplánovala utajenou veselku, o níž se nedozvěděli žádní novináři. Pro obřad si vybrali úterý 15. června a město Santa Fe v Novém Mexiku, kde Harrison natáčí film Cowboys and Aliens. Z pětačtyřicetileté Calisty manželku a ze sedmašedesátiletého Harrisona manžela učinil guvernér Nového Mexika Bill Richardson, obřadu přihlížel také nejvyšší soudce státu Charles W. Daniels. Přitom Richardson a jeho manželka Barbara byli zároveň svědky, herecký pár se s nimi totiž řadu let přátelí. Na svatbu si Calista přivedla také devítiletého syna Liama, jehož adoptovala v roce 2001 a jehož si později Harrison osvojil. Calista se vdávala poprvé, zatímco pro Harrisona je to již třetí manželství. Poznali se v roce 2002 na předávání Zlatých glóbů a okamžitě se do sebe zamilovali.

Autor: Zuz, zdroj: Famous 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/219-alena-mihulova.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!' 'http://www.bety.cz/horoskopy/','Přečtěte si svůj dnešní horoskop: ZDE!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější