Harrison Ford se ženil v džínách, odskočil si z natáčení

Velikost textu: AAA

29. 6. 2010

Ani svatba, která se konala minulý týden, ho nedonutila změnit styl. Herec Harrison Ford (67) na svatbu s Calistou Flockhart (45) dorazil v džínách značky Wrangler.

Nevěsta se přizpůsobila a vdávala se v prostých letních šatech. Svatba, která se konala minulý týden, byla prý velmi prostá. Odehrávala se pod širým nebem a novomanželé tvrdí, že právě to dobře vystihuje jejich silný vztah. "Oba jsou velmi upřímní a poctiví ve svém přístupu k životu i k sobě navzájem. Svatba jejich vztah jen dál utuží," řekl reportérům listu People ženichův blízký přítel Bernie Pollack. Obřad se konal v Santa Fe, v rezidenci guvernéra Nového Mexika. Během slavnostního dne pomáhal i nevěstin syn Lian (9); nesl snubní prsteny. Volba místa nebyla náhodná: Harrison Ford právě v tomto americkém státě pracuje na novém akčním fantasy filmu Cowboys and Aliens. Na chvilku se uvolnil z natáčení, ale za pár dní se k filmovému štábu vrátil, jako by se nechumelilo.

Autor: Lenka, zdroj: Korzo 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/204-sinead-oconnor.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!' 'http://www.bety.cz/horoskopy/','Přečtěte si svůj dnešní horoskop: ZDE!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější