Charlie Sheen: Otec byl alkoholik, on je feťák!

Velikost textu: AAA

2. 11. 2010

Zatímco herec Martin Sheen bojoval s alkoholismem, jeho syn Charlie propadl tvrdší závislosti.

Fetuje kokain. Minulý týden ho nahého nalezli na záchodě v newyorské restauraci celého od kokainu, pak se choval nepříčetně v pokoji hotelu Plaza, kde ho objevili s prostitutkou. Policie musela herce odvézt do nemocnice. Otec Martin (70) chce teď Charlieho (45) přinutit k léčení. „Musím ho oddělit od tohoto prostředí, od lidí, kteří jsou kolem něj,“ oznámil Martin Sheen listu New York Post. Sheen starší chce mladšího Charlieho odvézt do Irska k sestřenici Terese Phelanové, kde by mohl pobývat v obci Kilbarron a léčit se ze závislosti na těžké droze.

TIP: 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/331-veronika-kanska-alias-blazena.htm','Podívejte se na dnešní nahou celebritu - Veroniku Kánskou alias Blaženu' TIP: 'http://www.bety.cz/horoskopy/','Přečtěte si svůj dnešní HOROSKOP: Zde!'

„Tam je mnohem klidnější život a mohl by se tam procházet volně, aniž by ho kdokoli otravoval. Musí se začít starat o své zdraví a vyhnout slávě. Chvíle života tam by byla pro něj dobrým řešením,“ dodal Martin Sheen. Syna do léčebny povede už podruhé. Poprvé to bylo na počátku devadesátých let, kdy Charlie bojoval se závislostí na drogách a alkoholu.

Autor: emi, Famous Foto: icelebz.com

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější