Dcerka Angeliny Jolie chtěla "mrtvého mazlíčka"

Velikost textu: AAA

13. 11. 2010

Čtyřletá Shiloh našla mrtvého ptáčka a chtěla si ho nechat na hraní.

Čtyřletá Shiloh, dcera hvězdné hollywoodské herecké dvojice Angeliny Jolie (35) a Brada Pitta (46), našla mrtvého ptáčka a chtěla si ho nechat na hraní. Angelina to samozřejmě nemohla dcerce dovolit, ale přišla na originální řešení. „Shiloh za mnou přišla a zeptala se mě: `Můžu mít mrtvého mazlíčka?` A já jí na to odpověděla: `Myslím, že to není zdravé, drahoušku. Asi ho budeme muset dát do krabice.` A pak jsem šla a našla jsem jí vycpaného ptáčka. A fungovalo to. Prostě jsem si řekla, že jí nemůžu dovolit nechat si mrtvého ptáka ze zahrady, tak jsem ho nahradila ptáčkem, který je alespoň čistý a nerozloží se," řekla Angelina v rozhovoru pro listu US Vogue.

TIP: 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/176-petra-nemcova.htm','Podívejte se na dnešní nahou celebritu - Petru Němcovou' TIP: 'http://www.bety.cz/horoskopy/','Přečtěte si svůj dnešní HOROSKOP: Zde!'

Také vyšlo najevo, že ačkoliv Shiloh má zájem o mrtvá zvířata, její šestiletý bratr Pax se chce starat spíš o vaření. „Nejsem moc dobrá kuchařka. Snažím se, ale Paxovi to jde mnohem lépe. Moc rád vaří. A ať už jsme v jakémkoliv domě, vaříme společně. Děti jsou hrozně roztomilé, vždycky, když vařím, snaží se pomáhat," vysvětlila kráska, o níž je známo, že umí stěží uvařit vajíčko. Také přiznává, že ačkoliv vychovává s Bradem šest dětí (Shiloh, Paxe, devítiletého Maddoxe, pětiletou Zaharu a dvouletá dvojčata Knoxe a Vivienne), dřív by ji nikdy nenapadlo, že bude mít tak velkou rodinu.

„Vlastně jsem plánovala jen dvě děti. Pro každého rodiče jedno. Ale věci se mění. Když budujete rodinu, musíte si uvědomit, kolik toho zvládnete, a uvědomovat si, jak spolu děti vycházejí. Může se stát, že máte jedno dítě, které vyžaduje hodně pozornosti, a tak vám dojde, že na další dítě už nemáte energii. My jsme měli pocit, že víc dětí zvládneme, a máme šťastný a hodně plný domov," dodala hvězda filmu Salt.

Autor: hans, Korzo Foto: icelebz.com

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější