Syn Davida Beckhama se dostal na žebříček nejlépe oblékaných mužů

Velikost textu: AAA

5. 1. 2011

Malý Romeo je prý "celebritou budoucnosti".

Osmiletý Romeo je ještě příliš malý, aby otci Davidu Beckhamovi (35) šlapal na paty na fotbalovém hřišti, ale už mu začíná podobat smyslem pro styl. Experti z listu GQ prohlašují, že Romeo Beckham je "celebritou budoucnosti". První krůček v tomto směru už udělal: dostal se na 26. místo seznamu nejlépe oblékaných mužů, který tento list sestavil. „Je ochotný experimentovat, oblékat si nezvyklé a zábavné kombinace a styl rozhodně není jen napodobeninou rodičů. Je jeho vlastní," říká David Walker-Smith, ředitel pánské módy obchodního řetězce Selfridges.

TIP: 'http://www.bety.cz/horoskopy/specialiste/211','Nedaří se vám? Ráda pomohu najít štěstí i vám! Astroložka Anna '

Romeo, který žije s rodiči Davidem a Victorií a dvěma bratry ve Spojených státech, vloni podepsal smlouvu o vlastní módní značce. K tomu, aby předběhl otce, který se na žebříčku umístil na 16. místě, má sice ještě daleko, ale musí se vzít v potaz, že je ještě opravdu mladý. Bodují i princové Harry a William Poprvé se na žebříček elegánů dostali i britští princové Harry (26) a William (28). Harry dokonce staršího bratra porazil, protože se vyšvihl na pátou příčku. Odborníci podle listu Metro tvrdí, že "vypadá dobře, protože mu na tom vlastně nezáleží". Princ William skončil na 27. místě. Styl budoucího britského krále ocenil například americký rapper Pharrell Williams, který prohlásil: „Líbí se mi, když se princ William pořádně vyparádí. Třeba když jede na lov, má na sobě vždy naprosto předpisové oblečení."

TIP: 'http://www.bety.cz/horoskopy/specialiste/899176853','Miluje vás? Povím vám, zda jsou vaše city opětovány! Kartářka Terezie'

Do čela britského žebříčku nejlépe oblékaných mužů se dostal herec Aaron Johnson (20), filmový představitel Johna Lennona. Loňský vítěz Robert Pattinson (24) skončil na čtvrtém místě. Britský premiér David Cameron (43) si pohoršil a po loňském osmém místě skončil dvacátý.

TIP: 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/162-daniela-pestova.htm','Podívejte se na dnešní nahou celebritu - Danielu Peštovou' TIP: 'http://www.bety.cz/horoskopy/','Přečtěte si svůj dnešní HOROSKOP: Zde!'

Autor: hans, Korzo Foto: gettyimages.com

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější