Jennifer Aniston se chystá adoptovat mexické dítě

Velikost textu: AAA

28. 1. 2011

Je už docela na čase, protože biologické hodiny po čtyřicítce neúprosně tikají.

Jennifer Aniston (41), herečka známá například ze seriálu Přátelé, pravidelně navštěvuje sirotčinec v mexické Tijuaně. A sílí dohady, že se chystá k adopci. Jennifer podporuje dětský domov Casa Hogar Sion už delší dobu. Loni tento vysokými zdmi obehnaný útulek na konci prašné cesty několikrát navštívila. Její mluvčí sice spekulace o možné adopci odmítá, ale čím dál tím častěji se mluví o tom, že by se i Jennifer přidala k Sandře Bullock, Katherine Heigl či Angelině Jolie a ujala se nějakého sirotka.

TIP: 'http://www.bety.cz/horoskopy/specialiste/211','Nedaří se vám? Ráda pomohu najít štěstí i vám! Astroložka Anna '

Herečka se touhou po dětech nijak netají. Jak nedávno prohlásila, doufá, že by se letos snad konečně mohla dočkat manžela a dítěte... Je už docela na čase, protože biologické hodiny po čtyřicítce neúprosně tikají. „Mám pocit, že to patří k mé budoucnosti a nějak je to už na spadnutí," řekla populární blondýnka před nějakou dobou o možnosti založit rodinu. List Star píše, že Aniston již loni začala právní přípravu na adopci. V Mexiku je k tomu zapotřebí státní povolení, psychologické hodnocení a dlouhá zpráva od mexických úřadů. A prý si dokonce na dítě už vyhradila i čas: její film Just Go With It (Zkus mě rozesmát) má příští měsíc premiéru a o žádných dalších projektech se zatím nemluví.

TIP: 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/29-angelina-jolie.htm','Podívejte se na dnešní nahou celebritu - Angelinu Jolie' TIP: 'http://www.bety.cz/horoskopy/','Přečtěte si svůj dnešní HOROSKOP: Zde!'

Autor: hans, Korzo Foto: gettyimages.com

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější