Hugh Jackman chce gay manželství

Velikost textu: AAA

13. 2. 2012

V nové kampani, jež má pomoci prosadit zákon umožňující sňatky homosexuálů u protinožců, se Hugh spojil se zpěvačkou Olivií Newton John.

Herec Hugh Jackman (43) chce mít právo vzít si v Austrálii muže. On sám sice ženatý už je a s chotí je prý šťastný, nevidí ale důvod, proč by se nemohli brát také jeho homosexuální kamarádi a kamarádky či jiné páry stejného pohlaví z celé Austrálie. V nové kampani, jež má pomoci prosadit zákon umožňující sňatky homosexuálů u protinožců, se Hugh spojil se zpěvačkou Olivií Newton John (63). Svalovec Jackman se stal tváří kampaně organizace Australian Marriage Equality (AME). „S úctou k rovnosti v manželství věřím, že nikdo nemá oprávnění párům, které se milují, posuzovat nebo ubírat právo učinit manželský slib. Láska je láska,“ prohlásila Olivia Newton John, jež se sice narodila v Anglii, ale jako dítě se odstěhovala s rodiči do Austrálie, již považuje za svou domovinu.

„Australané milují hvězdy jako Olivii Newton John a Hugha Jackmana, neboť představují naše hodnoty tolerance a férového jednání pro všechny, hodnoty, které nám připomínají, že se týkají stejně tak párů stejného pohlaví, jako všech ostatních Australanů,“ uvedl mluvčí organizace AME Alex Greenwich.

Autor: emi, Famous Foto: Gettyimages

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější